Funkcionalita Drupal šablóny

icon description

Kompatibilita so všetkými prehliadačmi

Naše webové šablóny vyzerajú úžasne vo všetkých široko používaných prehliadačoch a na všetkých typoch zariadení. Váš web sa bude korektne zobrazovať každému z vašich návštevníkov.

icon description

SASS/LESS

Používame CSS preprocesory SASS a LESS, ktoré urýchľujú prácu, robia CSS kód prehľadnejším a taktiež zjednodušujú prípadné úpravy v budúcnosti.

icon description

Elegantné formuláre

Formuláre na vašej novej stránke budú krásne, prehľadné a jednoducho použiteľné. Elegantné formuláre sa príjemne vypĺňajú, vďaka čomu ich vyplní väčší počet vašich návštevníkov.

icon description

Vylepšená prístupnosť

Vaša stránka bude nakódovaná tak, aby bola použiteľná pre všetkých návštevníkov, vrátane tých, ktorí majú problémy so zobrazením, fungovaním alebo používaním iných webových stránok a aplikácií.

icon description

Konzistentnosť naprieč stránkou

Náš kód je konzistentný naprieč celým webom, vďaka čomu je jednoduchý na pochopenie. Dôraz kladieme aj na konzistentnosť dizajnu, aby stránka pôsobila celistvo a príjemne sa používala.

icon description

Použiteľnosť s akýmkoľvek CMS

Váš dizajn môžeme v prípade vášho záujmu pretvoriť tak, aby bol použiteľný s akýmkoľvek CMS podľa vášho výberu. Kód upravíme podľa štandardov daného CMS a vytvoríme pre vás šablónu či tému na mieru.

icon description

Minimálne použitie pluginov a scriptov

Nadmerné používanie rôznych pluginov, rozšírení a scriptov môže vašu stránku výrazne spomaľovať. Náš kód sa preto snažíme tvoriť tak, aby fungoval a bol použiteľný aj sám o sebe.

icon description

Skvelá podpora grafického znázornenia

Potrebujete na vašej stránke graficky zobraziť nejaké dáta? Vzhľad vášho webu nakódujeme tak, aby bolo grafické znázornenie nie len jednoduché, ale aj prehľadné a užívateľsky prívetivé.

icon description

Vysoká výkonnosť stránky

Pri kódovaní webov myslíte aj na to, aby boli naozaj rýchle a výkonné. Rýchlosť webových stránok je veľmi dôležitým faktorom ovplyvňujúcim spokojnosť návštevníkov, ale aj pozície vo vyhľadávačoch.

icon description

Použitie najnovších technológií

Tvoríme moderné weby. Neustále sa vzdelávame, zdokonaľujeme a pri tvorbe webov používame najnovšie technológie, ktoré v porovnaní so staršími prinášajú vylepšenú funkcionalitu.

icon description

Responzívne webové stránky

Vaša stránka sa prispôsobí zariadeniu, na ktorom bude zobrazovaná. Vďaka responzivite bude užívateľky prívetivá a použiteľná pre všetkých návštevníkov, bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú.

icon description

Podpora video, audio a ďalších prvkov

Potrebujete, aby stránka obsahovala audiovizuálne prvky alebo akékoľvek ďalšie menej tradičné súčasti? Zakomponujeme ich do vášho webu presne podľa vašich predstáv.

Voliteľná funkcionalita

  • Optimalizácia rýchlosti webu Môžeme pre vás minifikovať súčasti kódu a urobiť ďalšie úpravy, ktoré zrýchlia váš web.
  • Kompatibilita s Retina displejmi V prípade záujmu do webu zakomponujeme obrázky a grafické prvky s nadštandardným rozlíšením.
  • Implementácia jQuery Ak to návrh vášho webu vyžaduje, zakomponujeme do kódu potrebnú jQuery funkcionalitu.
  • iPhone, iPad a Android kompatibilita Pre špecifické zariadenia dokážeme vytvoriť špeciálne optimalizované verzie vášho webu.
  • Implementácia netradičných fontov Pomocou technológií sIFR, Cufon či @font-face môžete mať na webe netradičné fonty v súlade s grafickým návrhom.
  • img-description Diskrétnosť
  • img-description Najvyššia kvalita
  • img-description Podpora prehliadačov
  • img-description 365 dňová podpora